YA-PA Merkez Duyurular

  • YA-PA ANAOKULLARI MERKEZ OFİS

YA-PA İzmit Hocalardan Hocalara Uygulamalı Öğretmen Semineri

           Bilgi için 0212 511 86 36 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.          

Foça Öğretmen Eğitimi Semineri

YA-PA YAYINLARI A.Ş.'nin Geneleneksel olarak düzenlediği yarıyıl tatili öğretmen eğitimi semineri bu yıl  Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Katkıları ile İzmir'in Foça İlçesinde gerçekleşecektir. Seminer Programı ve katılım koşulları yukarıdaki resimlerdeki gibidir.

20 Ekim 2018 Anıtkabir Ziyareti

Türkiye genelindeki Yaşam Paylaşım Anaokulları öğretmen-öğrenci ve velilerimizle birlikte 20 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 14.00'de ATATÜRK'ümüze Teşekkür vefa ve sadakat ziyareti yapıyoruz. Katılmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bilgi için 0212 511 86 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Eğitimi yapıldı

  Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yaşam Paylaşım Anaokullarının Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde Ortaklaşa Düzenlediği seminere. Konuşmacı olarak katılan Marmara Üniversitesi Öğretim üyesi Dr. Oktay Aydın katılımcılara 'Beyin temelli Sınıf Yönetimi ve Zor Velilerle İlişkileri Yönetmek'  konu başlıklı eğitimi gerçekleştirdi.Kendisi ile konuştuğumuz konuşmacı Dr. Öğretim ÜyesiOktay Aydın konuşma içeriğinde, okul ortamında öğrencilerin istenmeyen davranışlarınınneler olduğu, bu davranışların beyinle ilişkileri ve istenmeyen ...