logo image
Turhan ÖZÜDURU YA-PA Yönetim Kurulu Başkanı

YA-PA, yaklaşık 40 yıllık bir geçmişin getirdiği birikimle sürekli gelişmekte ve zenginleşmektedir. Geçmişten bugüne, yayıncılıkla başlayan marka değerini, anaokulları ile zirveye taşımaya devam etmektedir. Biliyoruz ki başarı; planlı, sabırlı ve uzun soluklu bir çalışma ile güçlü bir takım çalışmasının ürünüdür. Bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da kurumsal değerleri ve bugüne kadar yaptıklarıyla, ülkemizde özellikle okul öncesi eğitime katkıları herkesçe kabul edilen YA-PA, aynı bilinç ve azimle bu yolculuğunu sürdürmeye kararlıdır.

Ülkemizde okul öncesi eğitime yaptığımız katkılar, bugün itibariyle sayısı 28 olan YA-PA Anaokulları ile artarak devam edecektir. YA-PA’nın kurumsal birikimi, tüm ülke düzeyinde sayıları giderek artacak olan anaokullarımızla, minik yüreklere dokunacak ve onlar için iyi bir geleceğin alt yapısını oluşturmaya devam edecektir.

Anaokullarımız, YA-PA markasının zengin kültürü, etik değerleri, bilimsel birikimi ve gelecek vizyonu ile her geçen gün, okul öncesi eğitimde farkını hissettirecek ve siz değerli velilerimizin takdirini kazanacaktır. Velilerimiz; geçmişte olduğu gibi bugün de hem en büyük denetleyicimiz, hem de en büyük motivasyon kaynağımız olmaya devam edecektir. Okullarımız, her zaman sizlere eviniz kadar yakın, eviniz kadar sıcak ve güven veren huzurlu bir ortam sunacak, deneyimli ve kaliteli eğitim kadrosuyla da, çocuğunuza verilen eğitimin farkını hissetmenizi sağlayacaktır. Değerli İşletmecimiz; hep birlikte başarılı ve huzurlu bir öğretim yılı geçirmeyi diliyor, çocuklarımızın aydınlık geleceğine katkıda bulunmanın keyfini yaşamayı ümit ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla…